Scooter rijbewijs halen2020-07-20T11:33:53+01:00

SCOOTER RIJBEWIJS HALEN IN ZEELAND BIJ RIJSCHOOL 4U

Verzekerd van een uitstekende rijopleiding Nummer 1 in regio Zeeland

Meld je direct aan!
facebook logoRijschool 4URijschool 4U
5 Gebaseerd op 103 Reviews
AUTO
€1681,50
MEEST GEKOZEN!
Basispakket compact opleiding
25 lessen
Tussentijdse toets
Examen en 1 herexamen
Bekijk onze tarieven
BROMFIETS / SCOOTER
van €317,- voor
€285,-
LAAGSTE PRIJSGARANTIE!
Praktijkpakket
4 x praktijkles
Praktijkexamen
Alles in 1 dag
Maximaal 2 kandidaten / les
Bekijk onze tarieven
AANHANGWAGEN
van €421,- voor
€399,-*
€49,- KORTING
Vrijblijvende Intake les (100 min.)
Rijopleiding in 1 dag
Lespakket op maat
*vanaf prijs
Bekijk onze tarieven

Snel je scooter rijbewijs halen?

Wij bij Rijschool 4U bieden jou de mogelijkheid om je scooter rijbewijs te halen in Zeeland. Een scooter rijbewijs halen is niet al te moeilijk en je rijbewijs heb je al na een paar lessen.

Scooterrijbewijs halen

Onze instructeurs helpen je graag op weg om in één dag je scooterrijbewijs te halen. Uiteraard moet je dan wel in het bezit zijn van je theoriecertificaat. Naast de praktijk helpen we je ook met je theorie op weg. Je kan in ons eigen theorielokaal lessen volgen om je bromfietsrijbewijs te halen. Zo slaag je gegarandeerd voor je theorie en kan je extra snel de weg op. 

Ga eerst voor je theorie examen 

Een scooterrijbewijs halen is natuurlijk spannend en vanaf 16 jaar mag je examen doen. Je mag pas examen doen als je in het bezit bent van je theoriecertificaat. Vanaf 15,5 jaar mag je al examen doen voor je theorie. Wij adviseren je om jezelf vanaf 15,5 jaar in te schrijven voor je theorie cursus. In ons eigen lokaal zorgen we ervoor dat je goed voorbereid bent. Wij helpen je om straks in één keer je theorie-examen te halen. Lukt dit? Dan kan je daarna direct aan de slag met de praktijklessen. 

Lessen met maximaal 2 kandidaten 

Een scooterrijbewijs halen gebeurt bij ons niet in grote groepen. We geven aan maximaal twee kandidaten tegelijk les. Hierdoor krijg je vrijwel volledig de aandacht om je rijbewijs te halen. Ondanks dat we slechts twee kandidaten tegelijk les geven krijg je de laagste prijs garantie. Je kan zo extra voordelig je rijbewijs halen. Het is mogelijk om in één dag je praktijklessen te plannen en aansluitend je examen. Dit kan je eventueel op je 16e verjaardag doen. Op het moment dat je 16 geworden bent kan je direct afrijden voor je praktijkexamen. Zo kan je zo snel mogelijk na je 16e verjaardag bromfiets of scooter gaan rijden. Zorg er natuurlijk wel voor dat je op tijd je theorie examen haalt. 

Kom bij ons lessen met een vriend(in)

Ken jij iemand die ook z’n bromfiets certificaat wil halen? Omdat wij met slechts 2 kandidaten tegelijk lessen is het mogelijk om samen met je vriend(in) te komen lessen. Dit maakt lessen extra leuk en een stuk minder spannend. Nadat je bij ons lessen gevolgd hebt kan je dezelfde nog met je vriend(in) examen komen doen. Kom je samen met een vriend(in) lessen? Dan krijg jullie allebei € 20 korting. Zo wordt lessen bij rijschool 4u extra voordelig. We begeleiden je graag bij het halen van je scooterrijbewijs. 

Scooter rijbewijs halen? Meld je direct aan!

Kan je niet wachten om je bromfiets certificaat te halen? Meld jezelf alleen of met een vriendin aan voor de theorielessen als je minimaal 15,5 bent. We plannen daarna meteen een dag in voor het oefenen van de praktijk. Na het behalen van je examen mag je zo snel mogelijk echt de weg op met je bromfiets of scooter. Meld jezelf direct aan via ons aanmeldformulier op onze website en je kan meteen een afspraak inplannen.

Meld je direct aan!
Marley H. Avatar
Marley H.

In 4 weken in 1 keer het motorrijbewijs gehaald. Super tevreden en top lessen van Sjoerd!

08-07-2020
Guusjan I. Avatar
Guusjan I.

Goede en goedkope lessen, en in éen keer geslaagd!

22-06-2020
Rosanne S. Avatar
Rosanne S.

Heeeeele fijne rijschool! Ben elke keer met plezier naar mijn rijles gegaan!

09-06-2020
Lars S. Avatar
Lars S.

Top rijschool, duidelijk uitleg

09-06-2020
Niels D. Avatar
Niels D.

Vandaag in 1x geslaagd voor mn praktijkexamen. Ik had een hele aardige en behulpzame instructeur dus dat was top.

08-06-2020
Isis v. Avatar
Isis v.

Door hele goeie tips in 1 keer geslaagd bij rijschool 4U! Zeker een aanrader.

08-06-2020
Fleur v. Avatar
Fleur v.

Na een fijne dag lessen met goede tips, in 1 keer geslaagd voor mijn scooter rijbewijs!! En ook nog eens hele aardige mensen. 🤪

03-06-2020
Jeroen V. Avatar
Jeroen V.

Ik heb bij Rijschool 4U mijn motorrijbewijs behaald op een zeer prettige manier. De lessen waren altijd uitdagend / persoonlijk en mijn instructeur gaf op een prettige manier feedback. Het in 1x slagen was natuurlijk helemaal top 👍

30-04-2020
Patrick S. Avatar
Patrick S.

Cursus vaarbewijs 1 gevolgd bij 4U. Met een eigen theorielokaal en koffie en thee tijdens de cursus is alles prima verzorgd. De docent (Coen) is zeer kundig en brengt de stof op een leuke manier. Een leuke manier om een theoriecursus te volgen. Aanrader!

04-03-2020
Kristan G. Avatar
Kristan G.

Een hele duidelijke uitleg ! Instructeur weet waar hij over praat, als je na de cursus informatie gaat terug lezen in je cursus boek, begrijp/herken je de lesstof terug.

Daarnaast fijne sfeer in de cursus ! Lekkere koffie ! 🙂

Helemaal Top !

09-01-2020
Wendy M. Avatar
Wendy M.

Vandaag geslaagd vaarbewijs 1. Veel aan de cursuslessen gehad👍
Aanrader!!!

09-01-2020
Nikita d. Avatar
Nikita d.

Hele fijne rijlessen gehad bij Sara! heel veel gelachen maar vooral veel geleerd.

19-12-2019
Denise v. Avatar
Denise v.

Fantastische ervaring gehad bij Rijschool 4U Sara!!! Ik heb elke rijles met plezier gereden en altijd op mijn gemak gevoeld. Sara is een super gezellige rij instructrice maar kan ook op momenten dat het nodig is serieus zijn. Er staat gezellig een muziekje op en wordt veel gekletst zodat je ook echt kan wennen aan hoe het zal zijn als je zelfstandig mag gaan autorijden. Veel geleerd en zelfs nadat ik 1x was gezakt voor mijn praktijk omdat ik te zenuwachtig was ben ik er daarna weer vol gas met goede moed voor gegaan. Ik rij zelfverzekerder en dit komt mede door Sara. Fouten die ik de eerste keer maakte hebben we vaak genoeg herhaald waardoor ik ze er uit heb gekregen en de tweede keer zonder enige problemen ben geslaagd! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ voor Rijschool 4U Rijschool Sara 🚘

20-11-2019
Nylo U. Avatar
Nylo U.

Geweldige ervaring. Leuke rij instructeur altijd lachen en veel geleerd. Sara the best

07-11-2019
Féline D. Avatar
Féline D.

De goeie coaching van de
rij-instructeurs🤗 houden je niet langer aan het lessen dan nodig is! Is altijd gezellig! Sara is top!

01-11-2019
Hanny S. Avatar
Hanny S.

Sara is een super instructeur

31-10-2019
Pippi S. Avatar
Pippi S.

Super leuke lessen gehad bij Sara, dankzij haar heb ik mijn rijbewijs in de pocket!

17-10-2019
Ruben H. Avatar
Ruben H.

Stuk voor stuk top rijlessen gehad bij Sara! Zeker 5 sterren waard.

16-10-2019
SCHRIJF OOK EEN REVIEW!

AUTO

Wil je je autorijbewijs halen? Dan neem je natuurlijk les bij Rijschool 4U. Je krijgt je rijbewijs als je met succes een theorie- én praktijkexamen aflegt bij het CBR.

SCOOTER

Wil je je bromfietsrijbewijs halen? Dan doe je eerst je theorie-examen. Als je bent geslaagd kun je rijles bij Rijschool 4U nemen.

AANHANGWAGEN

Wil je je rijbewijs halen voor de auto met aanhangwagen? Dan neem je les bij een rijschool. Je krijgt je rijbewijs als je daarna met succes praktijkexamen doet bij het CBR.

MELD JE NU AAN!

Enthousiast geworden? Je bent slechts een paar klikken verwijderd van het starten met je opleiding!

AANMELDEN

NIEUWSGIERIG GEWORDEN?

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie ontvangen? Neem dan nu contact met ons op!

CONTACT OPNEMEN

ONZE INSTRUCTEURS

Ben je benieuwd naar onze ervaren instructeurs? Kom meer te weten over ons team!

INSTRUCTEURS

ONZE RIJOPLEIDINGEN

Wil je meer te weten komen over onze rijopleidingen? Klik op de link voor meer informatie!

RIJOPLEIDINGEN

CURIOUS?

Does this make you interested in following courses here? Please contact us so we can work it out.

CONTACT US!

ONZE INSTRUCTEURS / INSTRUCTRICES

Je bent bij rijschool Zeeland aan het juiste adres als je op zoek bent naar:

HAAL JE SCOOTER RIJBEWIJS BIJ RIJSCHOOL 4U IN ZEELAND?

  • Bij Rijschool 4U kan je een klassikale theoriecursus volgen

  • Onze instructeurs hebben samen ruim 60 jaar ervaring, zelfs in het opleiden van rijinstructeurs.

  • Je kunt bij ons opgehaald worden waar jij wilt.

  • Wij hebben altijd een pakket wat bij jou past en anders maken we er een.

  • De lessen worden altijd in overleg met jou ingepland.

  • Bij ons kun je al rijlessen nemen vanaf 16,5 jaar.

  • Wij bieden jou de nieuwste en beste lesmethodes.

  • Wij rijden in de winter met winterbanden, zodat je lessen altijd door kunnen gaan.

  • Ook als je ADHD, Add of autisme hebt, kun je bij ons terecht.